O nás & Kontakt

Jsme první e-shop s karbonovými šperky a doplňky v České a Slovenské republice. Karbonové šperky a doplňky prodáváme od roku 2013, ale karbonu jsme se začali věnovat už v roce 2009. Jsme fanoušci aut a motorsportu a právě toto se částečně odráží v tom, co děláme. 


Psal se rok 2009 a my jsme začali potahovat automobilové díly pravými karbonovými vlákny. Postupem času jsme ale zjistili, že karbonová vlákna mají daleko širší využití v oblasti designu a pro automobilové nadšence (kterými jsme i my) je zajímavé mít kousek karbonu stále u sebe.

Karbonové doplňky nejsou až tak rozšířené, takže se s nimi člověk může lehce odlišit a také ukázat, že je milovník aut.

Nakonec se ukázalo, že i pro ne-autaře je karbon zajímavý módní materiál díky svému luxusnímu hi-tech designu. V roce 2013 jsme tedy založili e-shop KarbonoveSperky.cz, kde jsme začali prodávat karbonové šperky a lifestylové karbonové doplňky. V průběhu času jsme vše stále vylepšovali s větším a větším důrazem na kvalitu produktů a zákaznický servis.

Karbon nás baví a chceme, aby bavil i naše zákazníky. Proto pravidelně sdílíme zajímavý obsah i na Facebooku a Instagramu a snažíme se vybudovat "karbonovou komunitu". Vše směřujeme k zajímavému designu, originalitě a odlišnosti. I proto vznikla značka karbonových lifestylových doplňků CARSPE.


carspe-banner-970-x-90-px-CZcarspe_logoCARSPE je značka moderních lifestylových doplňků a šperků. Důraz je kladen na kvalitu zpracování a design. Pro výrobu lifestylových doplňků CARSPE se používá stejný typ karbonových vláken, který najdete u drahých luxusních a sportovních aut nebo italských supersportů. Karbonové doplňky se dají nosit ve volném čase i při práci a díky svému jedinečnému hi-tech vzhledu dodávají pocit nadčasového luxusu.


Naši ambasadoři:

jakub_michalovic vorba_banner


Napsali o nás:

logo_iluxus_kr  mangazine-logo-1  logo-300x71  logo-FASHIONFANTASY-sirka  logoScreenshot_3  logo.origo_   logo-sport-5-1533645691Kontakt:

CARSPE

IČ: 87898497
e-mail: info@carspe.cz
tel.: +420 704 330 343
web: www.CARSPE.cz

Sleduj nás na Facebooku a Instagramu


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: